• 11 MAR 21

    Asystent notariusza w Kancelarii Notarialnej w Szczecinie – oferta współpracy

    Kancelaria Notarialna Karolina Nowak w Szczecinie poszukuje osoby na stanowisko asystenta notariusza.

    Zakres obowiązków na tym stanowisku:
    • bieżąca obsługa sekretariatu kancelarii (zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, obsługa połączeń telefonicznych, poczty e-mailowej),
    • kontakt z klientami, urzędami oraz sądami,
    • prowadzenie ksiąg notarialnych,
    • organizacja obiegu dokumentów i właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja,
    • przygotowywanie projektów aktów notarialnych, pism,
    • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie kancelarii w zakresie administracyjno-operacyjnym.

    Wymagania:
    – biegła znajomość obsługi komputera,
    – dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    – sumienność i terminowość,
    – komunikatywność,
    – wysoka kultura osobista,
    – bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    – samodzielność w działaniu
    staranny charakter pisma
    – studenci od II roku wzwyż studiów dziennych lub zaocznych Wydziału Prawa i Administracji

    Oferujemy:
    – możliwość odpłatnej stałej współpracy,
    – możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zaopatrzonej w zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: kancelaria@karolina-nowak.com.

Accessibility Toolbar