• 05 LUT 23
    Areopag – o pojmowaniu praworządności. Podziękowania Dziekana Wydziału Prawa i Administracji US + Fotorelacja

Podziękowania dr hab. Eweliny Cała-Wacinkiewicz, prof. US, Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego za Areopag – o pojmowaniu praworządności.

„Dziękuję Szanownym Areopagitom: prof. Markowi Safjanowi, prof. Jerzemu Zajadle, prof. Markowi Zubikowi oraz prof. Adamowi Bodnarowi, którzy przyjęli zaproszenie do Szczecina oraz Panu Redaktorowi Jackowi Żakowskiemu za prowadzenie tego niecodziennego wydarzenia. Dziękuję sędziemu Arkadiuszowi Krupie za trafną puentę zawartą w rysunku.W sposób szczególny dziękuję Prezydentowi Miasta Szczecin – Piotrowi Krzystkowi – absolwentowi naszego Wydziału – za gościnę w murach Urzędu Miasta, życzliwość i wsparcie, jakiego udziela realizowanym przez nas inicjatywom. Dziękujemy Panie Prezydencie.Dziękuję Kolegium Rektorskiemu, a szczególnie Panu prof. Andrzejowi Skrendo, Prorektorowi ds. nauki za wsparcie tego przedsięwzięcia.Dziękuję Dziekan Beacie Kanarek za pielęgnowanie pamięci o Profesorze Stanisławie Czepicie w ten piękny akademicki sposób – organizując kolejne edycje konferencji naukowej.Dziękuję pomysłodawcom tej wspaniałej inicjatywy Patrykowi Kupisowi oraz Pawłowi Nowotko, a także dziękuję Jakubowi Baranowskiemu za włożony trud organizacyjny.”

dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US
    Dziekan Wydziału Prawa i Administracji
    Uniwersytetu Szczecińskiego

fot. Filip Kacalski, Piotr Zieliński