• 08 GRU 20

Apel o włączenie się w zbiórkę środków na leczenie

Zwracamy się do Państwa, w imieniu Rodziców Ani Orłowskiej – córki Michała Orłowskiego, absolwenta Uniwersytetu Szczecińskiego, który obecnie jest referendarzem sądowym w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze i Joanny Orłowskiej radcy prawnego z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze, z apelem o wsparcie zbiórki środków na jej leczenie. Ania choruje na SMA 1, rdzeniowy zanik mięśni.

Rodzice Ani walczą o środki na terapię genową, która jest jedyną szansą ich córki na zatrzymanie choroby, na normalne życie i samodzielność dziewczynki. W tym celu muszą zebrać 9,5 miliona złotych, w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ każdego dnia choroba nieodwracalnie niszczy organizm Ani.

Ani Orłowskiej można pomóc wpłacając darowiznę na konto Fundacji Siepomaga.pl, biorąc udział w licytacjach lub przekazując na nią przedmioty/usługi poprzez Licytacje dla Ani z SMA  prowadzone na portalu Facebook lub przekazując swój 1% KRS 0000396361 (cel szczegółowy: 0088104 Ania).

Ania jest podopieczną Fundacji Siepomaga.pl i można ją wesprzeć poprzez wpłatę na jej subkonto https://www.siepomaga.pl/ania.

Władze Uniwersytetu Szczecińskiego