• 23 PAŹ 18

Aneksy dla studentów z Zamiejscowego Wydziału Społeczno-Ekonomicznego w Gorzowie Wlkp., kontynuujących studia na Wydziale Prawa i Administracji

W terminie do dnia 10 listopada 2018 r. studenci studiów stacjonarnych I stopnia i niestacjonarnych II stopnia (kier. Administracja – Gorzów Wlkp.) zobowiązani są do podpisania aneksu do umowy o warunkach odpłatności za usługi edukacyjne oraz wydawane dokumenty. Aneksy należy podpisać w Sekcji Ekonomiczno-Finansowej (pok. 11) od wtorku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00 oraz soboty zjazdowe od godz. 9.00 do 13.00.

Ogłoszenie dotyczy:

Administracja I stopnia – studia stacjonarne (Gorzów Wlkp.),  Administracja II stopnia – studia niestacjonarne (Gorzów Wlkp.)

Mgr A. Sikorska