• 21 MAJA 18

„Aktywnie Buduj Karierę” – projekt dla studentów ostatnich lat studiów (I lub II stopnia)

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego realizuje Projekt „Aktywnie Buduj Karierę”. Skierowany jest on dla studentów ostatnich lat studiów I lub II stopnia.

W ramach projektu odbywa się komputerowy test predyspozycji zawodowych (jest on bezpłatny). Jego efektem jest  30-stronnicowy raport personalny zawierający m.in. wiek emocjonalny oraz określenie indywidualnej ścieżki kariery podczas spotkań z doradcą zawodowym.

Aby wziąć udział w badaniu należy jedynie odebrać z Dziekanatu zaświadczenie o posiadaniu statusu studenta i zapisać się za pomocą formularza zgłoszeniowego >>> lub poprzez e-mail: abk@usz.edu.pl

Istnieje możliwość przychodzenia w dwu/trzy – osobowych grupach.

Akademickie Biuro Karier serdecznie zaprasza (ul. Cukrowa 12, pok. 235 – wejście przez Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług US, ul. Cukrowa 8).