• 20 MAR 21
    Akcja Ewaluacja – projekt Samorządu Studenckiego US

Na stronie Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Szczecińskiego dostępna jest dla Was ankieta, w której poruszane są kwestie związane m.in. z kształceniem zdalnym, wsparciem studentów oraz działalnością Samorządu Studenckiego.

Po zakończonej ankiecie dostępna jest instrukcja, dzięki której można wziąć udział w losowaniu nagród: aparat Instax, bluza z logo #Szczecin oraz zestaw gadżetów uniwersyteckich.

Link do ankiety: www.samorzad.usz.edu.pl/ankieta/

Dostęp do ankiety jest możliwy po zalogowaniu się na swój studencki adres mailowy – formularz nie pobiera danych, dzięki czemu ankieta jest anonimowa.

Pamiętaj, że Twój głos ma znaczenie, dlatego zachęcamy do wypełnienia ankiety!

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami poprzez pocztę mailową: kontakt@samorzad.usz.edu.pl

Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego