• 17 PAŹ 23
    Akademii Umiejętności Prawniczych – druga edycja

Czujecie, że brakuje Wam praktyki podczas studiów? Wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom!  Akademia Umiejętności Prawniczych to nasza odpowiedź na Wasze potrzeby – innowacyjny projekt edukacyjny skrojony na miarę dla studentów prawa Wydziału Prawa i Administracji US. Z nami zanurzycie się w praktyczne aspekty profesji prawnych, zgłębiając tajemnice sporządzania opinii prawnych, regulaminów czy występowania przed sądami i wiele innych!

Ale mamy coś jeszcze!  Nie zapominamy o tzw. kompetencjach miękkich, nieodłącznych atrybutach każdego prawnika. Dowiecie się również jakie możliwości daje Wam ukończenie studiów prawniczych na WPIA US – możecie bowiem wybrać jeden z klasycznych zawodów prawniczych, jak i inną, mniej znaną ścieżkę zawodową.
    Nasze zajęcia będą organizowane w trzech tematycznych blokach: kompetencje miękkie , umiejętności prawne  oraz zawody prawnicze.

Nieważne, czy jesteście na pierwszym czy piątym roku, na studiach stacjonarnych czy niestacjonarnych – Akademia jest skierowana do Was wszystkich.  W końcu praktyka czyni mistrza! A kto będzie Wam przekazywał tę cenną wiedzę?  Przedstawiciele zawodów prawniczych – sędziowie, radcowie prawni, adwokaci, notariusze, czy komornicy. Dzięki nim zdobędziecie nie tylko teoretyczną podstawę, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, które znacząco wpłyną na Wasz rozwój i zwiększą Waszą atrakcyjność na prawniczym rynku pracy.

Akademia odbywać się będzie w roku akademickim 2023/2024, zarówno w semestrze zimowym, jak i letnim.

Nie zwlekajcie! Zgłoście się już teraz!

Dokumenty zgłoszeniowe znajdziecie na stronie: https://wpia.usz.edu.pl/akademia-umiejetnosci-prawniczych/.

Pamiętajcie, że zgłoszenie powinno zawierać wypełniony formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny, który nie powinien być dłuższy niż 5 stron.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: ewa.jedrzejewska@usz.edu.pl

Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie na stronie: https://wpia.usz.edu.pl/akademia-umiejetnosci-prawniczych/

Akademia czeka na Was! Przyjdźcie i dołączcie do naszej społeczności, bo prawo to nie tylko paragrafy, to przede wszystkim ludzie!