• 21 STY 23
    Absolwent WPiA US z sukcesem na egzaminie wstępnym na aplikację radcowską

Z wielką radością informujemy, że absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Pan Łukasz Sendlewski w egzaminie wstępnym na aplikację radcowską otrzymał 138 punktów, co stanowi trzeci najlepszy wynik w Polsce.

W dniu 16 stycznia br. Pan Łukasz Sendlewski odebrał wyróżnienie na uroczystej inauguracji I roku szkoleniowego aplikacji 2023 w Warszawie. Uroczystość odbyła się w Krajowej Izbie Radców Prawnych z udziałem Prezesa KRRP Włodzimierza Chróścika, Wiceprezesa KRRP Zbigniewa Tura, Bartosza Szolc-Nartowskiego – przewodniczącego Komisji Aplikacji KRRP, Dziekanów Rad Okręgowych Izb Radców Prawnych, osób odpowiedzialnych za prowadzenie aplikacji, tj. Wicedziekanów i kierowników szkolenia oraz honorowego gościa uroczystości prof. Jerzego Bralczyka.

Serdecznie gratulujemy sukcesu Panu Łukaszowi i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej!

Fot. źródł. – Krajowa Izba Radców Prawnych