• 19 PAŹ 20
    Szkoła Europejska online – program Europejskiej Akademii Dyplomacji

Informujemy o programie Europejskiej Akademii Dyplomacji – Szkoła Europejska online. Jest to program dla wszystkich młodych ludzi zainteresowanych tematyką Unii Europejskiej i różnymi obszarami jej funkcjonowania.

Uczestnicy szkoły dowiedzą się, na czym polega praca europosła, poznają tajniki europejskiej polityki zagranicznej oraz migracyjnej, wezmą udział w warsztatach z wystąpień publicznych, a także otrzymają solidną dawkę wiedzy o unijnym protokole dyplomatycznym. Uczestnictwo w programie jest całkowicie wolne od kosztów.

Zgłoszenia trwają do 30 października, a wybór kandydatów odbywa się na podstawie krótkich esejów na temat: Jak UE powinna się zmienić, aby lepiej odpowiedzieć na współczesne ponadnarodowe wyzwania, takie jak kryzys klimatyczny lub pandemia koronawirusa?

Więcej informacji:  https://diplomats.pl/course/szkola-europejska/

Organizator:  Europejska Akademia Dyplomacji