• 15 PAŹ 19

Dołącz do Elsa Szczecin

Dołącz do nas! ELSA czeka właśnie na Ciebie! Kim jesteśmy, czym właściwie się zajmujemy? ELSA, czyli Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa. Jesteśmy największą apolityczną i niezależną organizacją skupiającą studentów i młodych adeptów prawa na świecie.

Najważniejszym celem naszego Stowarzyszenia jest ROZWÓJ studentów na Wydziałach Prawa. Działamy w 44 państwach, w tym na 20 ośrodkach akademickich w całej Polsce. To, co wyróżnia nas spośród kół naukowych to możliwość nauczenia się bardziej praktycznej strony prawniczego życia. Jednakże, poza licznymi korzyściami, które uzyskujemy podczas naszych wydarzeń, to jednak najważniejsze dla nas jest to, że ELSA to ludzie. Głęboko wierzymy, że współpraca studenta ze studentem może przynieść niesamowite efekty.

Napisz do nas na facebooku: https://www.facebook.com/elsaszczecin

Wyślij e-mail: szczecin@elsa.org.pl lub skontaktuj się z nami w jakikolwiek inny sposób. Jeśli robić na studiach coś więcej, to ELSA jest miejscem idealnym dla Ciebie!

ELSA Szczecin