• 25 KW. 19

Wolontariat międzynarodowy w praktyce (spotkanie z uczestnikami Programu Erasmus)

Informujemy o spotkaniu organizowanym przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego i Stowarzyszeniem POLITES z uczestnikami Programu Erasmus.

W dniu 8 maja 2019 r. odbędzie się spotkanie z Lenką ze Słowacji i Batu z Gruzji.  Uczestniczą oni w Programie Erasmus+ Wolontariat Europejski (EVS) i działają w siedzibie Stowarzyszenia POLITES, gdzie realizują swoje pomysły i prowadzą różne aktywności dla społeczności lokalnej. Nabywają i rozwijają kompetencje i zdobywają doświadczenie (często potrzebne do pracy zawodowej).

Szczegóły spotkania:

·  Data: 8 maja 2019, godz. 12.00 – 13:30

·  Miejsce: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Cukrowa 8, Szczecin – w sali 235SIL (w siedzibie Akademickiego Biura Karier US)

·  Prowadzenie: POLITES

Formularz zgłoszeniowy: wypełnij >>>