• 15 WRZ 20
  6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych – zapisy

  6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych – zapisy

  Informujemy o zapisach na 6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych w nowym terminie i nowej formule. Tegoroczna edycja forum, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju odbędzie się w formie webinarium, które będzie transmitowane na specjalnie przygotowanej platformie internetowej.

  Organizatorzy zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do udziału wydarzeniu, które odbędzie się dniach 6-7 października 2020 r.

  Wystąpienia prelegentów odbywać się będą w formule hybrydowej, tj. część referatów będzie wygłoszona bezpośrednio z transmisją na platformie internetowej, a pozostałe wyłącznie w formie zdalnej.

  Udział uczestników biernych będzie możliwy jedynie w formie zdalnej.

  Udział w wydarzeniu wymaga dokonania rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://bit.ly/zapisyfpme

  Na adres e-mail, podany w formularzu rejestracyjnym, prześlemy potwierdzenie rejestracji wraz z instrukcją logowania do webinarium.  Rejestracja trwa do 3 października br. 

  Udział uczestników biernych w Forum jest bezpłatny. Wydarzenie będzie realizowane przy pomocy platformy clickmeeting (www.clickmeeting.com).

  Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe zapisy na wydarzenie pozostają w mocy.

  FPME jest konferencją o charakterze niekomercyjnym, organizowaną przez naukowców i przedstawicieli praktyki. Wydarzenie w założeniu stanowi cykliczne forum wymiany przemyśleń i doświadczeń pomiędzy wybitnymi naukowcami i praktykami zajmującymi się zagadnieniami dotyczącymi prawa mediów elektronicznych, a subsydiarnym celem tego forum jest także integracja przedstawicieli tego środowiska. Tegoroczna edycja Forum będzie skupiała się wokół trzech głównych zagadnień: e-sądu, e-pracy i e-finansów.

  Wydarzenie objęli patronatem honorowym: Prezes Krajowej Rady Komorniczej, Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej i Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych.

   

  Współorganizatorami Konferencji są wydziały prawa Uniwersytetu Szczecińskiego, Wrocławskiego i Opolskiego, Krajowa Rada Komornicza, Ośrodek Naukowo-Szkoleniowy przy Krajowej Radzie Komorniczej, Izba Komornicza w Szczecinie i Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie.  

  W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: fpme.szczecin@gmail.com.

  Więcej informacji, w tym program Forum, znajdą Państwo na stronie internetowej: fpme.pl