• 21 LIS 18

Zaproszenie na szkolenie Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE „Możliwości rozwoju kariery naukowej i finansowania badań w zakresie nauk społecznych […]”

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na szkolenie „Możliwości rozwoju kariery naukowej i finansowania badań w zakresie nauk społecznych […]”, które odbędzie się 24 listopada 2018 r. w godz. 12:00-15:00 na Uniwersytecie Szczecińskim, w sali Rady Wydziału (127) WNEiZ, ul. Mickiewicza 64.

Podczas szkolenia słuchacze dowiedzą się: jak stworzyć plan rozwoju kariery naukowej, z jakich narzędzi skorzystać poszukując informacji o stypendiach i grantach międzynarodowych, o jakie projekty mogą aplikować młodzi naukowcy. Zostanie zaprezentowany portal EURAXESS wspierający karierę młodych naukowców, a także omówiona możliwość finansowania badań w zakresie nauk społecznych w ramach Horyzontu 2020.

Szkolenie kierowane jest do studentów i absolwentów planujących rozpocząć karierę zawodową w nauce, doktorantów oraz młodych naukowców z woj. zachodniopomorskiego.

Więcej informacji na stronie: