Spotkanie z przedstawicielami szkół patronackich

Porozumienie XI LO

Dnia 3 grudnia 2015 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych, nad którymi Wydział Prawa i Administracji US objął patronat. Z ramienia Wydziału w spotkaniu uczestniczyli Dziekan Wydziału dr hab. Zbigniew Kuniewicz prof. US oraz Wydziałowy koordynator ds. współpracy ze szkołami średnimi dr Beata Kanarek.

Szkoły reprezentowali natomiast Dyrektor XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie mgr Cezary Urban wraz z Wicedyrektor mgr Jolantą Konieczną; Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wielkopolskim mgr Teresa Teodziecka wraz z mgr Bogumiłą Lewandowską oraz mgr Małgorzatą Janus-Greszczuk; Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie mgr Karolina Grygowska; mgr Sonia Pańczuk-Mura z XI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie oraz mgr Norbert Oleśków z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Chojnie.

Spotkanie miało na celu omówienie dotychczasowych działań związanych z patronatem, a także ustalenie satysfakcjonującej formuły dalszej współpracy.
Podczas spotkania doszło do odnowienia porozumienia o sprawowaniu patronatu pomiędzy Wydziałem Prawa i Administracji US a XI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie.