• 13 LIS 18

Wykład dla uczniów „The international protection of human rights” – projekt ‚Cztery Zakątki Południowego Bałtyku’

W dniu 12 XI 2018 mgr Agata Szwed z Katedry Prawa Międzynarodowego poprowadziła wykład w języku angielskim na temat „The international protection of human rights” dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu w ramach międzynarodowego projektu „Cztery Zakątki Południowego Bałtyku” finansowanego z programu Erasmus+, w którym udział wzięli uczniowie szkół średnich z Polski, Niemiec, Szwecji i Danii.

Tematem spotkania było przestrzeganie, ochrona i łamanie praw człowieka, z naciskiem na prawa kobiet, dzieci i mniejszości narodowych.