• 15 STY 19
    Spotkanie w ramach „Szkoły Bankowości i Finansów”

Dzisiaj 16 stycznia (środa) odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach I edycji „Szkoły Bankowości i Finansów”.  W trakcie wydarzenia organizowanego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zaprezentowany zostanie temat: „Czy możliwy jest świat bez pieniędzy?”

Zaproszeni goście przedstawią wystąpienia dotyczące zagadnień dotyczących prawnych i ekonomicznych aspektów pieniądza elektronicznego, tokenizacji i wirtualnych metod płatności, po których odbędzie się debata z udziałem prelegentów i zebranych na sali uczestników.

Debata będzie transmitowana online do dziewięciu szkół wyższych (Uniwersytet Wrocławski, Krakowska Akademia im. Frycza-Modrzewskiego, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Zielonogórski, Uniwersytet Śląski i Uniwersytet w Białymstoku).

Uczestnicy zgromadzeni w tych Uczelniach będą mogli brać czynny udział w debacie poprzez chat uruchomiony specjalnie na rzecz projektu.

Spotkanie w sali 222.