• 24 MAJA 18
    „Rozmowy z Mistrzami” – profesor Tadeusz Smyczyński – 29 maja na WPiA

Drodzy Państwo! Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu pt. „Rozmowy z Mistrzami”.

Bohaterem trzeciego już spotkania będzie prof.Tadeusz Smyczyński, wybitny prawnik, cywilista, zajmujący się przez całe życie prawem rodzinnym, autor podręczników, a przede wszystkim nauczyciel wielu pokoleń prawników.

Profesor Tadeusz Smyczyński jest już na emeryturze, jednakże z radością przyjął nasze zaproszenie, bo – jak sam podkreśla – spotkania ze Studentami zawsze były dla niego wielką przyjemnością.Jest to niepowtarzalna okazja do tego, by poznać Pana Profesora z jego prywatnej strony. Będziemy mogli się dowiedzieć o tym jakim Profesor był studentem, jak wyglądało życie studenckie w Jego czasach, dlaczego wybrał karierę naukową i dlaczego poświęcił życie właśnie prawu rodzinnemu.

Nie można tego przegapić, dlatego gorąco zapraszamy, 29 maja 2018 r. (wtorek), godz. 11:45, sala 222.

Uczestnicy spotkania będą mogli liczyć na zwolnienia z zajęć odbywających się w tym czasie.