• 21 MAJA 18

Ogólnopolska Konferencja Naukowa – przedłużony termin zgłoszeń

Szanowni Państwo w imieniu Koła Naukowego Prawa Prywatnego i Własności Intelektualnej „Copyright”, działającego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na  studencko-doktorancką konferencję naukową „OCHRONA DÓBR OSOBISTYCH W DOBIE PORTALI SPOŁECZNOŚCIOWYCH – Facebook, Snapchat, Instagram”.

Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2018 roku w Sali Widowiskowej Studenckiego Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego. Zorganizowana będzie także sesja posterowa o tej samej tematyce (format posterów: A2).

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji prosimy o przesyłanie abstraktów prac (do 1300 znaków ) do 22 maja na adres kncopyright@gmail.com
    (nazwa pliku: ABSTRAKT_REFERAT/POSTER_imię_nazwisko_afiliacja w wersji .doc lub .pdf)

Możliwy jest również czynny udział w Konferencji za pośrednictwem nowych technologii (live/video). Konferencja została objęta patronatem honorowym przez portal Czas Prawnika oraz Wydawnictwo Think&Make.

Zachęcamy do obserwowania wydarzenia na Facebooku:

Zespół KN „Copyright”
    Uniwersytet Opolski