• 08 STY 18

Kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus Plus

Uprzejmie informuję, że kwalifikacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus Plus (STT oraz STA) odbędzie się 30 stycznia 2018 r. Osoby zainteresowane wyjazdem proszę zatem o przedłożenie dokumentów (w przypadku wyjazdu szkoleniowego – Wniosek o zakwalifikowanie na wyjazd szkoleniowy oraz Indywidualny Program Szkolenia, w przypadku wyjazdu dydaktycznego – Wniosek o zakwalifikowanie na wyjazd dydaktyczny oraz Indywidualny Program Nauczania) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 stycznia 2018 r.

Proszę o przekazywanie wniosków osobiście lub pozostawianie ich w portierni.
    Wzory stosownych dokumentów znajdują się na stronie internetowej DSM US:
    Jednocześnie zapraszam osoby zainteresowane wyjazdem na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 11 stycznia 2018 r. o godzinie 11.40 w sali 215.

dr Magdalena Michalak