• 26 MAR 18
    III Konkurs wiedzy z postępowania karnego

Koło Naukowe Nauk Penalnych „Ultima Ratio” działające w porozumieniu z Katedrą Postępowania Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego serdecznie zaprasza wszystkich studentów WPiA US realizujących w roku akademickim 2017/2018 przedmiot „Postępowanie karne” do wzięcia udziału w III Konkursie wiedzy z postępowania karnego.

Przedmiotem III Konkursu wiedzy z postępowania karnego („Konkursu”) są polskie regulacje prawne związane z postępowaniem karnym według stanu prawnego obowiązującego na dzień danego etapu z wyjątkiem zagadnień dotyczących europejskiego nakazu aresztowania oraz postępowania karnego w sprawach podlegających orzecznictwu sądów wojskowych.

Zgłoszenia do konkursu należy kierować drogą mailową na adres mailowy Organizatora: ultimaratio.wpiaus@gmail.com, podając:
    – imię i nazwisko,
    – rok i tryb studiów,
    – osobę prowadzącą ćwiczenia z przedmiotu „Postępowanie karne”.

W tytule wiadomości należy wskazać: „III Konkurs wiedzy z postępowania karnego”.
    Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 8 kwietnia 2018 r., do godziny 23:59.

Dla trzech uczestników Konkursu, którzy uzyskają największą liczbę punktów w finale, Organizator zapewnia co do zasady zwolnienie z egzaminu z przedmiotu „Postępowanie karne”, co jest równoznaczne z oceną bardzo dobrą z tego przedmiotu oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Pierwszy etap odbędzie się 19 kwietnia 2018 roku o godzinie 17:00. Termin drugiego etapu zostanie podany w późniejszym terminie.

Wszelkie pojawiające się wątpliwości Organizator rozwieje drogą mailową pod adresem: ultimaratio.wpiaus@gmail.com

Więcej informacji pod linkiem: https://web.facebook.com/events/178252086298677/