• 26 MAR 18
    II Konkurs na najlepsze glosy prawnicze do orzeczeń sądów apelacji szczecińskiej z zakresu prawa i postępowania karnego

Koło Naukowe Nauk Penalnych „Ultima Ratio” ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego do wzięcia udziału w II Konkursie na najlepsze glosy prawnicze do orzeczeń sądów apelacji szczecińskiej z zakresu prawa i postępowania karnego.

Celem Konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu prawa i postępowania karnego, umożliwienie studentom sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu komentowania orzecznictwa sądów powszechnych oraz promowanie studentów posiadających umiejętności formułowania praktycznych rozwiązań w zetknięciu z problemami prawnymi.

Zadaniem uczestników Konkursu jest sporządzenie jednej glosy prawniczej do wybranego spośród dwóch wskazanych przez Organizatora orzeczeń wydanych przez sądy apelacji szczecińskiej z zakresu prawa i postępowania karnego.

Termin nadsyłania zgłoszeń na adres mailowy Organizatora (ultimaratio.wpiaus@gmail.com) upływa dnia 13 maja 2018 r.

Więcej informacji pod adresem: https://web.facebook.com/events/128919444609725/