• 05 MAR 18

ABK – rozmowy rekrutacyjne w czasie Giełd Pracy

Szanowni Państwo,

w czasie Giełd Pracy organizowanych przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego w dniach 13-14.03.2018 r. na Wydziałach Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz Nauk Ekonomicznych i Zarządzania będziecie Państwo mogli spotkać się z pracodawcami.

W tym samym czasie część z pracodawców prowadzić będzie wstępne rozmowy rekrutacyjne. Nie trzeba udawać się do siedziby firmy – można spotkać się z pracodawcą na uczelni!

Wystarczy wypełnić formularz >>>, a w nim wybrać pracodawcę, z którym chce się spotkać, a na końcu załączyć swoje CV.

Na aplikacje czekamy do 2 marca 2018!

Dokument aplikacyjny zostanie przekazany do osób odpowiedzialnych za rekrutację w danej firmie, które zdecydują, z którymi kandydatami odbędą rozmowy w czasie Giełd Pracy w umówionych terminach.

Zapraszamy!

rozmowy_rekrutacyjne